vazirfonttt 770x480 - فونت فارسی رایگان وزیر

فونت فارسی رایگان وزیر

با اولین نوشتمون تو سال ۱۳۹۸ در خدمت شما هستیم خوشحالیم که تو سال ۱۳۹۸ هم درخدمت شما هستیم و سالی پر از شور و نشاط و تندرستی برای همه ی شما عزیزان آرزومندیم

همواره استفاده از رنگبندی ، طرح ها و فونت های متنوع و مدرن باعث میشه که خروجی طراحی ما عملکرد بهتری داشته باشه در طراحی وب نیز یکی از المان هایی که تاثیر زیادی در ظاهر سایت دارد فونت سایت میباشد که میتوان گفت درصد زیادی از زیبایی سایت ما به فونت اون بستگی داره.

فونت فارسی و رایگان وزیر (vazir) یک فونت بسیار مناسب و دارای ظاهر و سبک طراحی مدرن میباشد که میتوان از آن در صعنت طراحی وب و چاپ استفاده کرد . این فونت بصورت کاملا آزاد و رایگان در دسترس تمامی کاربران قرارگرفته است و میتوانید بصورت نامحدود در تمامی پروژه های خود از آن استفاده کنید.

فایل دانلودی شما شامل حروف لاتین Roboto، بدون حروف لاتین و تمام ارقام فارسی میباشد که بصورت کامل فشرده سازی گردیده است و در فایل دانلودی موجود میباشد.

فونت فارسی وزیر به آسانی میتواند جایگزین فونت های پولی باشد از آنجا که این فونت توانسته است نظر کاربران بسیاری را جلب کند و با سبکی که دارد جای خود را در اکثر طرح های برجسته و برتر جای دهد. همواره در کافه وردپرس به دنبال آن خواهیم بود که با ارائه مطالب مفید رایگان و محصولات حرفه ای و همچنین به معرفی فونت هایی که دارای ظاهری متفاوت و مدرن بوده به علاوه کاملا رایگان میباشند و در بین کاربران جدید ناشناخته هستند بپردازیم.

بی شک فونت وزیر نیست یک فونت بسیار مناسب برای طراحان و کاربران میباشد. امروزه با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید که بعضی از سایت های مطرح یا مجله های هفتگی از این فونت در کار های خود استفاده میکنند. اما با توجه به شباهت این فونت به فونت ایران سانس بهتر است کمی دقت کنید!

دانلود رایگان فونت وزیر