Duplicator CoffeeWP - افزونه وردپرس داپلیکیتور | Duplicator

افزونه وردپرس داپلیکیتور | Duplicator

داپلیکیتور افزونه ای جهت ساخت بسته نصبی وردپرس میباشد به صورتی که با تهیه یک بسته تمامی اطلاعات اعم از نوشته ها ، برگه ها ، رسانه و … یک سایت وردپرسی را میتواند به سایت دیگر منتقل کند بدون اینکه مشکلی در اطلاعات موجود به وجود آید.

امروزه استفاده از داپلیکیتور بسیار رایج شده است بطوری که هر وبسمتر حرفه ای از آن برای انتقال سایت خود استفاده میکند بدون شک میتوان گفت استفاده از داپلیکیتور جهت انتقال سایت یکی از بهترین و ساده ترین روش های موجود حال میباشد. در اکثر فروشگاه های قالب و افزونه وردپرس یا سایت هایی که به طراحان برای ارائه خدمات بهتر کمک میکنند از این افزونه استفاده میشود.

داپلیکیتور (Duplicator) چیست؟

افزونه داپلیکیتور ، افزونه ای جهت ساخت بسته نصبی از سایت وردپرسی میباشد که به کاربر این امکان را میدهد بدون هیچگونه مشکل از سایت خود بسته نصبی تهیه کرده و سایت خود را به هاست دیگری منتقل کند.

این افزونه درحال حاظر از محبوبیت بالایی در بین طراحان و سایت های فروشگاهی محصولات وردپرس قرار گرفته زیرا به ارائه بهتر بسته نصبی محصولات ارائه شده خود کمک میکند و کار را برای طراحان و مدیران سایت راحت تر کرده است.

افزونه تهیه بسته نصبی وردپرس تا نسخه ۵٫۲٫۱ تست شده و با محبوبیتی که بین کاربران دارد تواسته است بیش از  ۱ میلیون نصب فعال داشته باشد.

اگر میخواید سایت خود را به یک هاست دیگر منتقل کنید و یا اگر شما یک طراح وب هستید و باید پروژه کارفرمای خود را بر روی هاست پیاده کنید بیشک داپلیکیتور یک انتخاب بسیار عالی میباشد. Duplicator میتواند تمامی جزئیات سایت را به آسانی منتقل کند.

تنها کافیست که یک دیتابیس بسازید و اطلاعات آن را به داپلیکیتور بدهید تا تمام کار را برای شما انجام دهد.

screenshot 2 - افزونه وردپرس داپلیکیتور | Duplicator

اگر با نصب ، بسته نصبی تهیه شده خود مشکل دارید میتوانید آموزش نصب بسته نصبی وردپرس را در کافه وردپرس مطالعه فرمایید.

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس