افزونه رایگان المنتور پرو نسخه ۳.۷.۳

دسته بندی :افزونه وردپرس 7 شهریور 1401 علی 678

دانلود رایگان المنتور پرو

افزونه المنتور امروزه در اکثر وب سایت های وردپرسی در حال استفاده میباشد. باتوجه به اینکه المنتور پرو توانسته است المان های مختلفی جهت ساخت صفحات وردپرس با استفاده از روش درگ اند دروپ ایجاد کنید. به همین دلیل نیز محوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کرده است.

المنتور افزونه را برای کاربران مبتدی و کسانی که میخواهند بدون نیاز به پیچیدگی صفحات خود را طراحی کنند. بصورت رایگان به زبان های مختلف دنیا در دسترس کاربران قرار داده است. اما نسخه رایگان این افزونه دارای محدودیتی هایی بوده و تعداد المان های کمتری دارد. از این بابت نیز المنتور بصورت مجزا نسخه پرو این افزونه را جهت استفاده کاربرانی که میخواهند صفحات خود را بصورت حرفه ای پیاده سازی کنند آماده کرده است.

با المنتور بگیرید و رها کنید!

سال ها قبل برای اعمال تغییرات در سایت حتما باید به زبان های برنامه نویسی مسلط میبودید. بعد ها ویژوال کامپوسر آمد و کار را آسان تر کرد. اما بحث سر رقابت است چندی بعد المنتور با عملکردی بهتر در دسترس کاربران قرار گرفت. طولی نکشید که کاربران از ویژوال به سمت المنتور مهاجرت کردند.

چرا که المنتور کار را راحت کرده بود. برای طراحی سایت خود نیازی به دانش فنی و برنامه نویسی نداشتید. کافی است بگیرید و رها کنید تا بتوانید قسمت های مختلف سایتتان را خودتان با سلیقه خودتان طراحی کنید.

بعد از توسعه المنتور موقع آن رسیده بود که کاربران از المان های بیشتر و بهتری استفاده کنند این امکان در المنتور پرو فراهم گردید. المنتور پرو مجموعه المان هایی است که به شما کمک میکنید تا در طراحی سایت خود کم و کاستی نداشته باشید!

هم اکنون میتوانید نسخه ۳.۷.۳ المنتور پرو انگلیسی را بصورت رایگان از کافه وردپرس دریافت کنید.

توجه داشته باشید کافه وردپرس هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده از افزونه فوق نداشته و تمامی مسئولیت استفاده از افزونه برعهده کاربر میباشد.

علی

علی هستم ، مثلا مدیریت کافه وردپرس ! :D تا حالا سایت های زیادی ایجاد کردم و بعضیاشون رو نصفه نیمه رها کردم. تخصص اصلیم تویه وردپرس هست که میخوایم با کافه وردپرس باهاتون به اشتراک بگذاریم.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

کاربرگرامی درصورتی که دیدگاه شما شامل موارد زیر باشد ، دیدگاه شما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
question