coveeasyinstall 770x480 - آموزش تصویری نصب بسته نصبی وردپرس

آموزش تصویری نصب بسته نصبی وردپرس

با توجه به اینکه امروزه هر کسب و کاری نیازمند سایتی برای گستری کسب و کار خود میباشد. استفاده از وردپرس نیز روز به روز افزایش میابد باتوجه به اینکه بسته نصبی وردپرس یک امکان بسیار عالی برای انتقال کامل سایت وردپرسی مخصوصا برای فروشگاه های قالب و افزونه میباشد که به کاربران این امکان را میدهد تا در عرض چند دقیقه قالب خریداری خود را همانند دمو تنظیم و نصب کند.

از امکانات بسته نصبی وردپرس که معمولا با استفاده از افزونه duplicator گرفته میشود که در بین طراحان شناخته شده میباشد. میتوان به انتقال کامل سایت وردپرسی تنها با نصب بسته نصبی اشاره کرد که به آسانی و بدون هیچگونه تغییر و … قالب و وردپرس را نصب میکند.

اما در بین وبمستران کاربران تازه کاری هستند که به تازگی میخواهند از بسته های نصبی استفاده کنند یا حتی شاید خود شما که در حال خواندن این مقاله هستید قالبی را از فروشگاهی خریداری کردید که دارای بسته نصبی میباشد اما شما توانایی نصب بسته نصبی را ندارد ، در این آموزش بصورت تصویری بهتون آموزش میدیم که چطور بتونید بسته نصبی وردپرس تهیه شده با استفاده از افزونه duplicator را بصورت کامل و استاندارد نصب کنید. با ما همراه باشید …

در مرحله اول ابتدا فایل بسته نصبی خود را آپلود کنید. (توجه کنید در این آموزش از قالب وردپرس لیبرو استفاده شده است)

1 stepei - آموزش تصویری نصب بسته نصبی وردپرس

2 stepei - آموزش تصویری نصب بسته نصبی وردپرس

در مرحله سوم فایل زیپ را از حالت فشرده خارج کنید ، بعد از خارج کردن فایل زیپ از حالت فشرده در انتهای آدرس محل نصب خود installer.php اضافه کنید.(در نهایت باید آدرس yordomain.com/installer.php را در مرورگر خود اجرا کنید.) اگر تا به الان مراحل را بدرستی انجام داده باشید با تصویر زیر روبرو خواهید شد یک دیتابیس ایجاد کنید و اطلاعات درخواستی را وارد کنید ، شرایط و ضوابط را تایید کنید و به مرحله بعد بروید.

موارد قابل توجه در این مرحله :

قسمت Action را روی گزینه Connect and Remove All Data قرار دهید.

در قسمت Host که به صورت پیشفرض localhost و قسمت پورت ۳۳۰۶ تغییراتی ایجاد نکنید.

در قسمت Name نام دیتابیس و User کاربر دیتابیس و در قسمت Password پسورد دیتایبس را وارد کنید.

روی گزینه Advanced Options… کلیک کنید و در قسمت General تیک گزینه Manual package extraction رو بگزارید.

شایان ذکر است میتوانید با کلیک بر روی گزینه Test Connection از اتصال دیتابیس خود مطمئن شوید.

در انتها شرایط و ضوابط را تایید کنید و به مرحله بعد مراجعه کنید.

3 stepei - آموزش تصویری نصب بسته نصبی وردپرس

بعد از رفتن به مرحله بعد شما باید اطلاعاتی برای ایجاد حساب کاربری ادمین وردپرس خود به بسته نصبی ارائه دهید برای این کار روی Advanced Options… کلیک کنید تا موارد لازم برای یوزرنیم و پسورد ادمین ظاهر شود. بعد از ارائه یوزرنیم و پسورد روی گزینه Run Update کلیک کنید.

4 stepei - آموزش تصویری نصب بسته نصبی وردپرس

 

در مرحله پایانی اگه تونستید به مرحله زیر برسید یعنی بدون مشکل تونستید بسته نصبی خودتون رو نصب کنید

5 stepei - آموزش تصویری نصب بسته نصبی وردپرس