chengeddaddress 770x480 - آموزش تغییر آدرس پیشفرض محصولات EDD

آموزش تغییر آدرس پیشفرض محصولات EDD

آموزش تغییر آدرس پیشفرض محصولات دانلود به ازای پرداخت (EDD) :

امروزه با گسترش کسب و کار های تحت وب استفاده از افزونه های دانلود به ازای پرداخت ، ووکامرس و سایز افزونه های فروشگاهی بسیار افزایش یافته است. باتوجه به اینکه هر افزونه ای نیازمند آموزش ها و ترفند هایی هست افزونه EDD نیز افزونه های جانبی و ترفند های متفاوتی دارد افزونه دانلود به ازای پرداخت (EDD) بصورت پیشفرض محصولات را با آدرس yourdomain/downloads ذخیره میکند بعضی از فروشگاه ها هستند که میخواهند این آدرس پیشفرض را بصورت yourdomain/yourname تغییر دهند امروز با یک روش ساده بهتون یاد میدیم که چطور بتونید این آدرس پیشفرض رو به آدرس مد نظر و دلخواه خودتون تغییر بدید.

بهتره بریم سراغ آموزش افزونه EDD یه افزونه شناخته شده هست و کمتر کسی از وبمستر ها هست که با کارکرد اون آشنایی نداشته باشه و از اون تویه سایتش استفاده نکنه، اما هر افزونه ای عیب و ایرادایی داره که EDD هم شاملشونه این افزونه بصورت پیشفرض محصولات رو با نام downloads نشون میده اما بعضی از کاربران میخوان که این نام رو تغییر بدن تا با سایت و فروشگاه خودشون سفارشی سازی کنن.

شاید فکر کنید که تغییر دادن این نام بسیار مشکل و دردساز هست اما اصلا اینطور نیست امروز در عرض چند دقیقه و با اضافه کردن یک خط کد به فایل functions پوسته خودمون این نام که بصورت پیشفرض به محصولات EDD اضافه میشه رو به نام مد نظر خودمون اضافه یا تغییر بدیم.

خلاصه کار تغییر آدرس EDD

define(‘EDD_SLUG’, ‘my-downloads-slug’);

جهت تغییر نام downloads به نام مد نظرتون ابتدا کد بالا رو تویه فایل functions.php یا function.php پوسته خودتون اضافه کنید. توجه کنید که درصورت جایگزینی عبارت my-downloads-slug جایگزین نام downloads خواهد شد و از این پس محصولات با نام my-downloads-slug نمایش داده خواهد شد جهت تغییر و نمایش محصولات با هر نامی که مد نظرتون هست کافیه عبارت my-downloads-slug که در درون کد بالا قراردارد را تغییر دهید و فایل را سیو کنید.