photoshopaction 770x480 - آموزش ایجاد سایه فلت برای نوشته در فتوشاپ

آموزش ایجاد سایه فلت برای نوشته در فتوشاپ

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دیزاینر های عزیز و طراحان سرتاسر این مرز و بوم ، میخوام تویه آموزش دوممون بهتون یاد بدیم چطوری به نوشته ها تویه فتوشاپ با استفاده از اکشن سایه فلت ایجاد کنیم. که امروزه این نوع سایه تویه طراحی ها خیلی رایج شده و خیلی استفاده ها ازش میشه علاوه بر استفاده زیادش زیبایی قابل توجهی به نوشته ها میده . روشی که بهتون یاد میدیم آسان ترین روش موجود سایه فلت برا نوشته ها با استفاده از فتوشاپ هستش که با استفاده از اکشن ها (ابزاری در فتوشاپ) میخوایم این کار را بهتون آموزش بدیم.

خب آموزش پیچیده ای نداریم ، صد البته که باید فتوشاپ رو نصب داشته باشید!! 😀

۱٫ از انتهای صفحه اکشن مد نظرمون رو دانلود کنید. بعد از دانلود فایل زیپ رو باز کنید که با موارد زیر روبرو خواهید شد ، طبق متنی که تویه عکس هم وارد کردیم بعد از بازکردن فایل زیپ ، نرم افزار فتوشاپ رو ران کنید سپس رویه هرمورد ۲بار کلیک کنید تا موارد به فتوشاپ اضافه بشه.

1 step 1 - آموزش ایجاد سایه فلت برای نوشته در فتوشاپ

۲٫ خب حالا وارد فتوشاپ بشید ، روی آیکون اکشن انتخاب کنید ، متن مورد نظر رو انتخاب کنید و سپس رویه اجرا اکشن کلیک کنید سپس منتظر باشد تا مراحل انجام بشه. دقت کنید طی مراحل اجرای اکشن کاری انجام ندید چون اجرای اکشن متوقف میشه!

2 step 1 - آموزش ایجاد سایه فلت برای نوشته در فتوشاپ

توجه کنید که بعد از نصب اکشن رویه فتوشاپ ۲ پوشه و ۶ مورد برای انتخاب ایجاد میشه ، پوشه اول سایه برای هر کلمه ایجاد میکنه که برای مثال رویه متن “آموزش ایجاد سایه فلت” ایجاد شده و پوشه اول سایه کامل ایجاد میکنه که برای مثال روی متن “با استفاده از اکشن در فتوشاپ” ایجاد شده است. درجه بندی هاهم مربوط به سمت سایه میباشد که یکی به سمت راست و دیگری به سمت چپ سایه ایجاد میکند.

دانلود اکشن سایه فلت