sadad coffeewp - افزونه وردپرس بانک ملی برای ووکامرس

افزونه وردپرس بانک ملی برای ووکامرس

افزونه درگاه پرداخت بانک ملی (سداد) به شما کمک میکند تا درگاه مستقیم خود را با کمک ووکامرس به سایت خود متصل کنید و فرآیند پرداخت خود را با استفاده از درگاه پرداخت بانک ملی خود انجام دهید. این افزونه در سایت های مختلف با قیمت های متفاوتی عرضه میگردد اما میتوانید افزونه درگاه پرداخت سداد برای ووکامرس را از کافه وردپرس بصورت رایگان دریافت کنید.

ووکامرس یک افزونه منبع باز برای وردپرس است که برای  آن دسته صاحبان کسب و کار آنلاین که از پلت فرم  وردپرس استفاده می‌کنند طراحی شده‌است. این افزونه در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۱ راه اندازی شد و به دلیل سادگی در نصب، قابلیت سفارشی‌سازی و رایگان بودن محصول اصلی به سرعت مورد استقبال قرار  گرفت.

قبلا نیز در کافه وردپرس افزونه درگاه پرداخت زرین پال برای ووکامرس را برای دانلود شما کاربران عزیز قرار داده بودیم امروز نیز میتوانید افزونه درگاه پرداخت بانک ملی را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

melli bank woo - افزونه وردپرس بانک ملی برای ووکامرس

افزونه درگاه پرداخت بانک ملی برای ووکامرس :

بانک ملی به عنوان نخستین بانک ایران ، بیشک یکی از بهترین بانک های کشور میباشد. این حرف را در مورد درگاه پرداخت نیز میتوان زد با استفاده از درگاه پرداخت مستقیم بانک ملی میتوانید تمامی پرداخت های خود را بصورت کاملا مستقیم انجام دهید.

به صورتی که با ثبت درخواست و دریافت درگاه از سمت بانک میتوانید علاوه بر داشتن درگاهی مستقیم به نام کسب و کار خود تمامی پرداخت های شما بصورت اتوماتیک توسط بانک به حساب بانکی شما منتقل خواهد شد و دیگر نیازی به دردسر های تسویه حساب و … درگاه های پرداخت واسط وجود ندارد.

علاوه بر تمامی این ها داشتن درگاه پرداختی مستقیم به اعتبار سایت شما نیز اضافه میکند. شایان ذکر است که برای دریافت درگاه پرداخت باید سایت شما دارای نماد یک ستاره بوده و بصورت دائم نماد شما آپدیت گردد زیرا در صورت انقضاء نماد اعتماد شما درگاه نیز از سوی بانک غیرفعال خواهد گردید.

جهت ثبت درخواست درگاه پرداخت بانک ملی (سداد) میتوانید به این لینک وارد شود.

 
دانلود مستقیم از سرور های کافه وردپرس