coverpost 770x480 - آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل

آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت تک تک بازدید کنندگان این مقاله ، امروز در نظر داریم که در نخستین پستمون در کافه وردپرس میخوایم برای اونایی که تازه میخوان با وردپرس شروع به کار کنن یا در نصب وردپرس مشکل دارن ، یاد بدیم که چطوری وردپرس رو بر روی هاست سی پنل نصب کنید.

۱٫ ابتدا آخرین نسخه وردپرس فارسی رو از طریق سایت رسمی اون دانلود کنید.

1 step - آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل

۲٫ سپس با ورود به سی پنل و مراجعه به قسمت filemanager پوشه public_html روی گزینه upload سپس select file کلیک کنید فایل دانلودی را انتخاب کنید و منتظر اتمام آپلود باشید. بعد از آپلود روی فایل کلیک راست کرده و گزینه extract کلیک کنید تا فایل های درون زیپ از حالت فشرده خارج شود.

2 step - آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل

۳٫ بعد از خارج کردن محتویات فایل زیپ باید نام فایل کانفینگ را از wp-config-sample.php به wp-config.php تغییر بدید تا وردپرس بتواند با پایگاه داده (دیتابیس اتصال برقرار کند) .

3 step - آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل

۴٫ خب حالا بعد از تغییر فایل باید اطلاعات دیتایبسمون رو داخل همین فایل کانفینگ جایگذای کنیم ، بنابراین با راست کلیک بر روی فایل کانفینگ روی گزینه edit کلیک کنید تا به قسمت ویرایش فایل کانفینگ هدایت بشید.

4 step - آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل

۵٫ به آخرین مرحله نصب وردپرس رسیدیم! آدرس سایت خود را در مروگر وارد کنید. درصورتی که مراحل نصب را بدرستی طی کرده باشید با صفحه زیر روبرو خواهید شد. اطلاعات خواسته شده را قرار دهید و بر روی راه اندازی وردپرس باشید تا شاهد نصب وردپرس خود باشید.

توجه کنید : درصورتی که صفحه زیر برای شما بازنمیشود مجدا مراحل نصب را طی کنید تا درصورت وجود مشکل در هریک از مراحل آن را برطرف کنید. درصورت بازشدن صفحه زیر برای شما نشانگر این خواهد بود که تمامی مراحل نصب را بدرستی طی کرده اید ، درصورت داشتن هرگونه مشکل ما از طریق دیدگاه ها در خدمت شما هستیم تا مشکلات شما را برطرف کنیم میتونید از طریق دیدگاه ها مشکل یا نظر خودتون رو ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

5 step - آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل

ازتون ممنونیم که مارو تا انتهای این آموزش دنبال کردید.