WPupdatecoffeeWP - آموزش بروزرسانی دستی وردپرس

آموزش بروزرسانی دستی وردپرس

در اکثر مواقع کاربران وردپرس در هنگام بروزرسانی وردپرس از طریق پنل وردپرس به مشکل برمیخورند و به بروزرسانی دستی وردپرس فکر میکنند ، آپدیت دستی وردپرس پیچیدگی خاصی ندارد اما قبل از آن باید حتما از سایت خود بکاپ بگیرید تا درصورتی که با مشکلی مواجه شدید بتونید با استفاده از بکاپ سایت خود رو برگردونید.

در مطالب قبلی در کافه وردپرس آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست سی پنل را قرار داده بودیم امروز نیز میتوانید نحوه ی بروزرسانی دستی وردپرس را بیاموزید.

با استفاده از روش فوق نیز میتوانید وردپرستان را دانگرید کنید اما توجه داشته باشید که برای دانگرید وردپرس باید نسخه ای پایینتر از نسخه فعلی وردپرستان دریافت کنید. اما در هرصورت دانگرید وردپرس توصیه نمیشود زیرا نسخه های قبلی وردپرس دارای باگ های زیاد و شناخته شده میباشد پس بهتر است همیشه از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید و افزونه ها و قالب های خود را بروز نگه دارید تا امنیت سایت شما نقص نگردد.

آموزش تصویری بروزرسانی دستی وردپرس :

  1. برای شروع ابتدا آخرین نسخه وردپرس رو از سایت وردپرس فارسی دریافت کنید
  2. بعد از دانلود آخرین نسخه وردپرس بسته زیپ دانلودی را از حالت فشرده خارج کنید که با فایل هایی مطابق فایل های زیر روبرو خواهید شد.

update1 wp - آموزش بروزرسانی دستی وردپرس

۳٫ بعد از اینکه فایل رو از حالت فشرده خارج کردید طبق تصویر زیر فایل های انتخاب شده رو انتخاب کنید و داخل فایل زیپ بزارید.

update2 wp - آموزش بروزرسانی دستی وردپرس

۴٫ محتویات فایل زیپ ایجاد شده باید بصورت تصویر زیر باشد ، سپس فایل زیپ ایجاد شده را در هاست و محل نصب وردپرس آپلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.

update3 wp - آموزش بروزرسانی دستی وردپرس

توجه کنید که قبل از بروزرسانی دستی وردپرس حتما از سایت خود بکاپ تهیه کنید تا درصورت ایجاد هرگونه مشکل بتوانید با ریستور کردن بکاپ خود سایت را به حالت اولیه بازگردانید.

جهت دانگرید کردن وردپرس نیز میتوانید از همین روش استفاده کنید اما باید به جای دریافت نسخه بروز وردپرس از نسخه های پایینتر از نسخه فعلی وردپرس سایت خودتون استفاده کنید.